Ana Sayfa Avrupa Avusturya’nın Neukirchen şehrinde faaliyet yürüten, Işçi Gençlik Kültür Merkezi Genel Kurulunu gerçekleştirdi!

Avusturya’nın Neukirchen şehrinde faaliyet yürüten, Işçi Gençlik Kültür Merkezi Genel Kurulunu gerçekleştirdi!

TERNITZ | 27 – 02 – 2017 | Avusturya’ nın Neukirchen şehrinde faaliyet yürüten, 
Ìşçi ve Gençlik Kültür Merkezi 13. Genel kurulunu yaptı.  Işçi ve Genclik kültür merkezi 13.genel kurulunu 26.02.17 tarihinde üye sayısının çoğunluğun hazır bulunmasıyla saat 13.30 da başlatı. Divan secimiyle Üye sayısının yoklaması ve çoğunluğun sağlanmasından sonra genel kurul resmi başlatıldı. Akabinde Devrimci mücadelede yitirdiklerimiz adına saygı duruşuyla devam edildi.
Genel kurul siyasal raporun okunması ve tartışılmasıyla devam etti. Yönetim kurulu adına taslağa gelen eleştiri ve önerilere yönelik toparlama yapıldi. Yöneltilen sorulara cevap olunmaya calışıldı.
Sonrasında faaliyet raporu sunuldu. Faaliyete raporuna yönelik eleştiri,soru ve düşüncelere yönetim kurulu yanıt olmaya calıştı.
Sonrasında Mali rapor sunuldu ve onaylandi. Akabinde Atigf kongresine delege secimi yapildi. Temeni ve önerilerden sonra yeni organların seçimi gerçekleşti. Yeni organlara 5 yk 3 dk üyesi secildi.  Genel Kurul Birlik Mücadele Zafer şiarıyla bitirildi.